Współpraca Online

Siłownia-131

Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, ale z powodu odległości lub napiętego grafiku nie możesz pozwolić sobie na regularne spotkania z trenerem?

Wybierz współpracę on-line, w formie, która odpowiada Ci najbardziej. To proste:

  1. Konsultacja odbywa się poprzez Skype, na standardowych zasadach, które znajdziesz w zakładce „Konsultacja”.
  2. Po konsultacji, drogą mailową przesyłam Ci sprawozdanie podsumowujące informacje zebrane podczas spotkania. Znajdziesz w nim również plan działania, który pozwoli nam jak najszybciej zabrać się do pracy.
  3. Tutaj pojawiają się dwie opcje:
    Ćwiczysz w domu – wówczas regularnie otrzymujesz ode mnie spersonalizowane, trafiające w Twoje cele filmiki z treningami, wraz z opisem techniki i wyjaśnieniem najważniejszych kwestii. Zapomnij więc o rutynie.
    Ćwiczysz w siłowni – zgodnie z indywidualnym planem treningowym, dobranym do Twoich potrzeb.
  4. Raz w tygodniu podsumowujemy Twoje działania i efekty pracy, wyjaśniamy ewentualne pytania i wątpliwości. Omawiamy poziom trudności treningu, problemy z techniką. Dokładnie tak, jak przy standardowej formie współpracy. Twój feedback jest dla mnie bardzo ważny. Kontruując zestawy ćwiczeń dbam o to, by trening był dla Ciebie efektywny, ale przede wszysktkim sprawiał Ci przyjemność.

Podczas całego okresu współpracy jestem do Twojej dyspozycji, motywuję Cię do działania. W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości możesz liczyć na moje wsparcie. Otrzumujesz ode mnie również opiekę dietetyczną, niezbędną do osiągnięcia wymarzonych rezultatów.