Trening indywidualny

Siłownia-49

Ponad wszystko cenisz sobie indywidualne podejście? Chcesz mieć 100% pewności, że Twój sposób ćwiczeń jest odpowiedni, a każdy trening to właściwy krok do upragnionych rezultatów? Potrzebujesz wsparcia i motywacji?

To, co ode mnie otrzymujesz decydując się na treningi personalne, nie jest gotowym schematem działania. Poprzez regularne spotkania prowadzę Cię w kierunku zrozumienia najważniejszych kwestii dotyczących efektywnego, bezpiecznego treningu oraz zdrowych nawyków żywieniowych. Tak, abyś po zakończeniu współpracy ze mną był w stanie świadomie dokonywać właściwych wyborów zarówno treningowych, jak i dietetycznych.

Podczas sesji treningowych uważnie obserwuję Twój organizm oraz jego reakcje na wysiłek i zmiany w diecie. Monitorując Twoje postępy stopniowo wprowadzam modyfikacje, by doprowadzić Cię do pożądanych rezultatów w sposób jak najbardziej efektywny i bezpieczny. W każdej chwili możesz liczyć na moje wsparcie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości jestem do Twojej dyspozycji.

Wspólne treningi zaowocują nie tylko poprawą formy i samopoczucia, ale przede wszystkim zdobytą przez Ciebie wiedzą. Zrozumiesz jak działa Twój organizm, staniesz się świadomy swojego ciała, nauczysz się go słuchać i z nim współpracować. Będziesz w stanie samodzielnie konstruować swoją dietę oraz w razie potrzeby dobierać odpowiednie suplementy.

Gdzie się spotykamy?

1444670994_barbellKlub

Treningi odbywają się w dogodnym dla Ciebie klubie fitness, po wcześniejszym indywidualnym uzgodnieniu.
*Koszt wejścia do klubu w postaci karnetu leży po stronie klienta.

1444670864_HomeDom

Jeśli brak Ci czasu na dojazdy, opiekujesz się dzieckiem lub po prostu nie masz ochoty na trening w zatłoczonej siłowni, trening w domu będzie dla Ciebie idealną opcją. To czego potrzebujesz to jedynie ręcznik i butelka wody. Ja zajmę się potrzebnym nam sprzętem.

1444671187_deciduous_treeOutdoor

Trenuj ze mną w plenerze. Gdziekolwiek jesteś i o każdej porze, jednocześnie dotleniając swój organizm. Do ćwiczeń wykorzystujemy najbliższą infrastrukturę oraz akcesoria treningowe. Jest to świetna alternatywa dla codziennej treningowej rutyny.

Zachęcam do współpracy również kobiety w ciąży oraz chcące wrócić do formy po urodzeniu dziecka, a także osoby starsze – każdy trening dostosuję do Twoich potrzeb i możliwości, tak aby był efektywny, ale również bezpieczny.