Plan treningowy

Siłownia-61

Zastanawiasz się, czy trening, który wykonujesz to na pewno właściwa droga do wyznaczonych celów? A może dopiero chcesz zacząć ćwiczyć? Nie trać czasu i energii na szukanie odpowiedzi na to, jak osiągnąć efekty, o których marzysz.

Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy trenujesz regularnie już od jakiegoś czasu, przygotuję dla Ciebie zestaw ćwiczeń, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać czas przeznaczony na treningi.

Programując plan treningowy biorę pod uwagę między innymi Twój stopień sprawności, wiek, wagę oraz stan zdrowia łącznie z przebytymi urazami i kontuzjami. Najistotniejsze jest dla mnie jednak to, aby trening trafiał w Twoje potrzeby. To, czy chcesz ćwiczyć aby schudnąć, wyrzeźbić ciało, być zdrowszym, czy po prostu poczuć się lepiej lub rozładować emocje zależy od Ciebie.

Być może wydaje Ci się, że z natury nie lubisz się męczyć. Nie obawiaj się, że będziesz musiał wykonywać ćwiczenia, na które nie masz ochoty. Wspólnie spróbujemy opracować taki schemat działania, aby wysiłek fizyczny sprawiał Ci przyjemność i satysfakcję.

Efekty Twojego treningu wzmocni odpowiednio zbilansowana dieta – w tym zakresie również możesz liczyć na moje wsparcie.