Kim jestem?

aboutme

Nazywam się Iwona Winiarczyk. Jestem licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness z ponad sześcioletnim stażem, autorką wykładów i warsztatów z zakresu motywacji, treningu i żywienia. Fitness, zdrowie i rozwój osobisty to moje największe pasje, nad którymi nieustannie pracuję poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Swoją wiedzą i doświadczeniem chcę podzielić się również z Tobą. Chcę pokazać Ci, że trening to nie tylko doskonały sposób na modelowanie sylwetki, ale przede wszystkim recepta na zdrowie i dobre samopoczucie.

Pracując z ludźmi pomagam im zmienić ich życie na lepsze. Udowadniam, że w natłoku codziennych obowiązków każdy ma prawo do tego, by zadbać o siebie. Wśród moich podopiecznych znajdują się ci, którzy odnosząc liczne sukcesy zawodowe niezwykle cenią sobie swój czas, a tym samym pragną wykorzystać go w sposób jak najbardziej efektywny – inwestują w siebie i własny wizerunek, oczekując szybkich i pewnych efektów. Są to także osoby, którym z różnych powodów brakuje pewności siebie, akceptacji włanego ciała, siły i motywacji do działania. Kobiety, które od dawna marzą o pięknej sylwetce – potrzebują jednak odpowiednich wskazówek, potwierdzenia, że droga którą podążą na pewno doprowadzi je do upragnionych rezultatów. To ludzie, którzy na skutek określonego trybu życia stracili zrowie, a teraz pracują na to, aby je przywrócić. Ci, którzy poszukują spełnienia, chcą dać przykład dzieciom. Ci, którzy pragną po prostu zrobić coś tylko dla siebie.

Prowadząc moich podopiecznych, stawiam na rozwój w szerokim tego słowa znaczeniu. Z jednej strony na rozwój mentalny, poprzez zmianę nawyków, wykorzystanie potencjału, przekraczanie barier, umacniając jednocześnie wiarę w siebie i własne możliwości. Z drugiej na pracę nad ciałem, nie tylko w kontekście sylwetki, ale przede wszystkim sprawności i dobrego samopoczucia. Wszystko to w oparciu o wzajemne zrozumienie i partnerstwo, krok po kroku, bez wywracania życia do góry nogami. Każdą relację traktuję wyjątkowo, zarówno na sali treningowej, jak i poza nią, a zadowolenie moich klientów mobilizuje mnie do tego, aby zawsze dawać z siebie wszystko.

Z uwagi na fakt, iż sama od dłuższego czasu borykam się z problemami zdrowotnymi, wiem jak trudno jest czasem osiągnać upragnione cele sylwetkowe. Dlatego właśne przed rozpoczęciem współpracy tak dużą wagę przywiązuję do badań krwi oraz prawidłowego wywiadu medycznego.

Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Jestem tu po to by przekonać do tego również Ciebie.

Bez względu na to, czy tak jak cierpisz na zaburzenia hormonalne, metaboliczne, czy może jesteś po świeżo przebytej kontuzji – poprzez odpowiedni trening, system żywienia i mądrze dobraną suplementację możesz cieszyć się świetną sylwetką i doskonałym samopoczuciem.

Dlaczego to robię?

Uwielbiam ludzi. Fascynuje mnie to, jak bardzo różnorodni jesteśmy. Lubię budować relacje, poznawać potrzeby innych, wspierać w relacji celów, dzielić się wiedzą. Lubię czuć się potrzebna i pomagać w dziedzinach, w których czuję, że mogę pomóc. Myślę, że to jest właśnie ten aspekt, który spowodował, że kocham moją pracę. Nie jest to jedynie zamiłowanie do sportu, czy dietetyki. Chodzi o możliwość pomocy ludziom i przebywania wśród ludzi. Różnorodnych, niekiedy zupełnie innych niż ja, ale to jest właśnie najbardziej fascynujące.

Zapraszam do współpracy.